Super intenzívne jazykové pobyty na Slovensku

jazykové pobyty -> super intenzívne -> na Slovensku -> Žilina

Charakteristika jazykového pobytu

 • len VY a LEKTOR
  Žiadna poskladaná skupina, žiadne rozdiely medzi zameraním a znalosťami študentov.
  Lektor sa venuje len Vám. Zameria sa na Vaše nedostatky, Vaše potreby a Vaše chyby. To všetko s tempom, ktoré Vám vyhovuje.
 • zameranie podľa Vašich potrieb
  Metodiku vypracovanú na základe dlhodobých skúseností podporuje špecificky pripravený materiál pre tento typ štúdia. Individuálna forma umožňuje prispôsobiť obsahové zameranie presne Vašim potrebám, predovšetkým v oblasti slovnej zásoby.
 • vysoká efektivita
  Pobytový jazykový kurz je veľmi efektívnou formou štúdia. Umožňuje dosiahnuť veľmi rýchly a trvalý progres v jazyku, a to nielen intenzitou štúdia, ale aj možnosťou konzultácií s lektorom vždy, keď je to pre študenta potrebné. Tým sa veľmi rýchlo dosiahne ujasnenie neporozumeného a nadobudnutá vedomosť sa stáva trvalejšou. V neposlednom rade intenzívny kurz vytvára priestor na dostatočný tréning teoreticky prebraného učiva, ktorý je nevyhnutný pre získanie ľahkosti a pohotovosti prejavu. Kurz je vhodný pre tých, ktorí pre svoje pracovné vyťaženie nemôžu navštevovať kurzy denné, prípade sa pre nich táto forma stáva neefektívna. Týždenný pobyt umožňuje plné sústredenie sa na danú problematiku bez vplyvu iných rušivých faktorov - pracovných i súkromných povinností. Kurz je vhodný pre jednotlivcov a malé skupinky do 4 účastníkov, ktoré sa prihlasujú spolu. Tým je zaručený tiež spoločný cieľ štúdia a motivácia.
 • naše dlhodobé skúsenosti = Vaša spokojnosť
  Spoločnosť VIVEUS sa od jej založenia v roku 2003 venuje zdokonalovaniu intenzívnej formy vyučby cudzích jazykov. Za toto obdobie bola optimalizovaná metodika vyučby na maximum možného prínosu pre študenta a boli vytvorené učebné materiály pre snáď všetky typy požadovaného obsahového zamerania.

Jazyky

angličtina - slovak language - nemčina - taliančina - francúzština - španielčina - ruština - iné

Obsahové zameranie jazykového pobytu na Slovensku

všeobecný jazyk - konverzácie - working english - business english - english for meetings - english for marketing & advertising - english for the automobile industry - english for socializing -english for customer care - english for accounting - english for presentations - english for human resources - legal english - konverzácie - príprava na medzinárodné skúšky (Cambrige Exam FCE, CAE, BEC, IELS), príprava na štátne jazykové skúšky

Miesto konania jazykového pobytu

vyučovanie - Jazyková škola VIVEUS, ubytovanie penzión Hubert, vzájomná vzdielenosť 100 m

Penzión a reštaurácia HUBERT

poskytuje príjemnú a pohodovú atmosféru,
široký výber špecialít z diviny,
možnosť posedieť si v privátnom salóniku,
ubytovanie v príjemne zariadených izbách,
parkovisko priamo pri objekte.

Penzíon je situovaný len 300 metrov od historického centra mesta Žilina a Mariánskeho námestia. Vlaková a autobusová stanica je vzdialená 500m.
Parkovisko sa nachádza priamo pred objektom.

Ubytovanie je poskytované v príjmene zariadených 1, 2 a 3 lôžkových izbách. Ponúkané sú aj 2 apartmány de-luxe s mini barom.
Všetky izby sú vybavené veľkým FTV+SAT, vlastnou kúpelňou so sprchovým kútom a WC.
V celom penzióne, reštaurácii a aj na izbách je k dispozícii zadarma neobmedzené wifi pripojenie na internet.

Reštaurácia HUBERT je zameraná na špeciality pripravované z diviny predovštkým na grile.
Na výber je ponuka niekoľko druhov steakov srnčí, jelení, danielí, t-boane, teľací, hovädzí, brančový. Všetky je možné pripraviť na rôzne druhy spôsobov od voňavých húb cez bylinkové aj pikantné omáčky a iné lahodné spôsoby.
V príjemnom prostredí si môžete nielen skvele pochutnať na pripravovaných špecialitách, ale príjemnú atmosféru Vám dotvorí aj výstava pekných poľovníckych trofejí, ktorá je dopĺňaná o nové pekné kusy.
Samozrejmosťou sú skvelé biele a červené akostné vína.
Možnosť výberu raňajok je samozrejmosťou.

V spodnej časti penziónu sa nachádza salónik, ktorý je útulne zariadený a nachádza sa v ňom výstava exkluzívnych poľovníckych zbraní, ktoré je možné si v prípade záujmu zakúpiť. V príjemnom prostredí, kde Vás nikto nebude rušiť, si môžete vychutnať svoju kávičku, vínečko alebo koňačik, prípadne skvelé jedlo a porozprávať sa so svojmi priateľmi, známymi alebo obchodnými partnermi. Salónik je prepojený s letnou terasou ku parkovisku.

Penzión Hubert penzión HUBERT štandartná izba štandartná izba príslušenstvo izby príslušenstvo izby Reštaurácia Hubert reštaurácia HUBERT salónik salónik

Cenník jazykových pobytov v € osoba/týždeň:

 • Nástupný termín:
  každý pondelok
 • Dĺžka kurzu:
  1 týždeň (pondelok až piatok)

termín konania 1 osoba 2 osoby 3 a viac osôb
celoročne 599 € 395 € cena na vyžiadanie

Cena zahŕňa: jazykový kurz v rozsahu 35 vyučovacích hodín, učebný materiál, vstupný test, certifikát o absolvovaní, ubytovanie v apartmáne, občerstvenie počas výučby

Pozn.: Účastníci sa na jazykový pobyt na Slovensku prihlasujú spoločne.

Postup prihlasovania na jazykový pobyt na Slovensku:

 1. Špecifikácia jazykového kurzu
  V krátkom osobnom, telefonickom, alebo e-mailom rozhovore budúci účastník jazykové pobytu upresní zameranie, účel štúdia, požiadavky na lektora. Ak sa prihlasujú viacerí účastníci na spoločný jazykový pobyt, je pre maximálny progres v štúdiu jazyka vhodné, aby sa ich jazyková úroveň podstane nelíšila. Pre zistenie jazykovej úrovene môžete použiť vstupný test jazykových znalostí.
 2. Vypracovanie presnej cenovej kalkulácie
  Na základe prípadných špecifických požiadaviek účastníka je vypracovaná cenová kalkuláca jazykového pobytu.
 3. Prihlásenie na jazykový pobyt na Slovensku
  Prihlásenie študenta sa realizuje podaním prihlášky na jazykový pobyt na Slovensku, prípadne e-mailom, faxom alebo osobne. V prihláške účastník určí termín jazykového pobytu a zameranie jazykového kurzu.
 4. Potvrdenie o akceptácii prihlášky.
  Účastníkovi kurzu je doručené potvrdenie o akceptácii na jazykový pobyt na Slovensku, ktoré obsahuje dátum začatia kurzu, časový harmonogram jednotlivých dní, meno lektora a jeho stručnú charakteristiku.
 5. Úhrada jazykového pobytu na Slovensku
  Úhradu jazykového pobytu na Slovensku je potrebné realizovať najneskôr 2 týždne pred plánovaným začiatkom jazykového pobytu na Slovensku.

Referencie našich klientov jazykových pobytov na Slovensku

Kliknutím zväčšiť referenciu

Ing. Jaroslav Hajdúch 4.8-8.8.2008

Kliknutím zväčšiť referenciu

JUDr. Milan Mikolášik 15.7-18.7.2008

Kliknutím zväčšiť referenciu

Ing. Jozef Valko 18.8-22.8.2008

Kliknutím zväčšiť referenciu

Ing. Radoslav Fujerík 9.6-13.6.2008

Kliknutím zväčšiť referenciu

Ing. Ján Kotlas 21.7-25.7.2008